Чому дорівнює різниця арифметичної прогресії (An), якщо a 2=4, a4= 28 ?а)-12б)12в)4г)1/4​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Алексей.

Ответ:

б)12

Объяснение:

a4 - a2 = 2 * An

An - різниця арифметичної прогресії

28-4 = 24 = 2 * An

An = 12