маса повного відра з водою дорівнює 12,5 кг. коли з відра вилили половину води,то маса відра з

рештою води стала дорівнювати 6,5кг. скільки кілограмів становить маса порожнього відра.​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Потап.

Ответ:

0,5 кг маса порожнього цеберка

Объяснение:

1) 12,5 - 6,5 = 6(кг) - половина, яку вилили  

2) 6х2= 12(кг) - маса води

3) 12,5 - 12 = 0,5 (кг) - маса цеберка