Два однакових баки були наповнені водою. Коли з першого бака вилили 8 л води, а з другого — 32 л,то

в першому залишилося води в 2 рази більше,ніж у другому. Скільки літрів води було в кожному баці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Самбурская Анастасия.

Ответ:

56 л

Объяснение:

Нехай кількість, яка залишилась в другому баку дорівнює Х л, то в першому тоді - 2Х л. Складаємо рівняння:

2Х+8=32+Х

2Х-Х=32-8

Х=24

2×24+8=56

32+24=56