Знайди точку графіка лінійної функції y=6x−3 , абсциса якої дорівнює ординаті. Відповідь:

координати точки

Ответы на вопрос

Отвечает Ежеленко Давид.

Ответ: х=6*х-3 или 5*х=3 или х=3/5=0,6.

Объяснение: