Скільки дорівнює коефіцієнт b квадратного рівняння-2в квадратех2+6х-11=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Гербер Максим.

Ответ:

коэффициент а=-2 b=6 c=-11

D=36-4*(-2)*(-11)=36-88=-52

D<0 Корней нет