Обчисліть значення виразу b² / 4 при b=2√5​


Ответы на вопрос

Отвечает Гриднєва Ксюша.

 \frac{(2 \sqrt{5}) {}^{2}  }{4}  =   \frac{4 \times 5}{4}  =  \frac{20}{4} = 5