За яких значень параметра p рівняння x2^+px+28=0 має корінь, що дорівнює 8 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалева Виктория.

Ответ:

х1 × х2= 28

х1 + х2= -р

х1 = 8 , тоді

8 × х2= 28

х2 = 28/8 = 3,5

р = -(3,5 + 8)= - 11,5