Чому дорівнює геометричної прогресії якщо b3=8, b6=1


Ответы на вопрос

Отвечает Артюшенко Аленка.

Ответ:

Объяснение:

b3= b1*q²

b6= b1*q⁵

q³= 1/8

q= 1/2