Знайти похідну f(x) =sinx, x0=π на 2 в дробі


Ответы на вопрос

Отвечает Московко Денис.

Дана функція:

f(x) =  \sin(x) , \: x_{0} =  \frac{\pi}{2}

Знайдемо похідну функції в точці xₒ:

f'(x) = ( \sin(x)) ' =  \cos(x)  \\ f'(x _{0}) =  \cos( \frac{\pi}{2} )  = 0

Відповідь: 0