Дано геометричну прогресію: 5;20;.... Обчисліть третій член прогресії: b3


Ответы на вопрос

Отвечает Умирзаков Фархат.

Ответ:

Объяснение:

q= b2/b1= 20/5= 4

b3=b2*q= 20*4= 80