Знайдіть координати точки перетину графіка рівняння 3x-y=1 з віссю у


Ответы на вопрос

Отвечает Шатров Петр.

Ответ: (0; - 1)

Объяснение:

перетин 3x-y=1 з віссю у: х=0

3· 0-у=1, -у = 1, у = -1

точка перетину (0; - 1)