Знайдіть перший член і знаменик геометричної прогресії 1; 2/3; 4/9.​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Аня.

Ответ: b₁=1     q=2/3.

Объяснение:

1; 2/3; 4/9; ...

b₁=1     b₂=2/3

q=b₂/b₁=(2/3)/1=2/3.