В арифметичний прогресии (an) a5=2.4 d=-2.2 знайдить: 1) перший член прогреси 2) суму пяти перших

членив прогресии 3) порядковий номер члена an . якщо an=-37,2

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

a₅=2,4     d=-2,2

1) a₁=?

a₅=a₁+4d=2,4

a₁+4*(-2,2)=2,4

a₁-8,8=2,4

a₁=11,2

2) S₅=?

S₅=(11,2+2,4)*5/2=13,6*5/2=6,8*5=34.

S₅=34.

3) n=?

an=a₁+(n-1)*d=-37,2

11,2+(n-1)*(-2.2)=-37,2

-2,2n+2,2=-48,4

-2,2n=-50,6  |(-2,2)

n=23.    ⇒

a₂₃=-37,2.