Установіть відповідність між тригонометричними виразами (1-4) та їх значеннями (А-Д), за умови що

П/6: 1.cosA+cos5A2.cosA-cos5A3.sinA+sin3A4.sinA-sin3AВаріанти відповідей:А -1/2Б 0В 3/2Г √3Д 1Помогите пожалуйста очень срочно нужно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Халюков Никита.

1. cosπ/6+cos5π/6=2cos(π/2)*cosπ/3=2*0*0.5=0  ответ Б

2.cosπ/6-cos5π/6=2sin(π/2)*sinπ/3=2*1*0.5√3 =√3 ответ Г

3. sinπ/6+sin3π/6=2sinπ/3*cosπ/6=2*0.5√3*0.5√3=3*0.5=1.5=3/2 ответ В

4. sinπ/6-sin3π/6=-2sinπ/6*cosπ/3=-2*0.5*0.5=-1/2 ответ А

Отвечает Миколайович Владислав.

1.Б

2.Г

3.В

4.А  

Лишнее-Д.