Знайти суму п яти перших членів геометричної прогресії якщо в1=8 q=1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Бероева Лиза.

Ответ: сума равна 8+4+2+1+0,5=14+1,5=15,5.

Объяснение: