Знайдіть корінь рівняння х2 + 4х + 3 = 0 за теоремою, оберненою до теоре­ми Вієта


Ответы на вопрос

Отвечает Шестак Александр.

x^2+4x+3=0\; \; \Rightarrow \; \; \; \left\{\begin{array}{l}x_1\cdot x_2=3\\x_1+x_2=-4\end{array}\right\; \; \; \Rightarrow \; \; x_1=-3\; ,\; x_2=-1\; .