Чому дорівнює сума перших двадцяти членів арифметичної прогресії, якщо a1=-40; a2=-35


Ответы на вопрос

Отвечает Азаматов Азат.

d=a_2-a_1=5

S_{20}=\dfrac{2a_1+19d}{2}\cdot 20=150