Яке рівняння дістанемо, помноживми обидві частини рівняння на 3?​


Ответы на вопрос

Отвечает Комиссарова Надежда.

Ответ:

x-6=2

Объяснение:

\frac{1}{3}x-2=\frac{2}{3}  |*3

(\frac{1}{3}x-2)*3=\frac{2}{3}*3  

\frac{1}{3}x*3-2*3=\frac{2}{3}*3  

x-6=2