51 Знайдіть помилку в розв'язанні рівняння: 6x - 14 = 15х – 35. Розв'язанняУ лівій частині

рівняння винесемо за дужки спільний множник 2, а управій – множник 5. Дістанемо: 2(3х – 7) = 5(3х – 7). Поділимо праву іліву частини рівняння на один і той же вираз 3х – 7 =0. Дістанемо: 2 = 5-невірно. Відповідь: рівняння не має коренів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронина Лиза.

Ответ:

6x-14=15x-35

-14+35=15x-6x

21=9x

x=21÷9

x=7÷3