Одне з натуральних чисел на 5 більше від іншого. Знайдіть ці числа, якщо їх добуток дорівнює 594.


Ответы на вопрос

Отвечает Вилинец Ксения.

Нехай перше число буде х, тоді інше буде х+5.

За умовою задачі їх добуток рівний 594, а отже:

х*(х+5) = 594

х²+5х-594 = 0

D = 25 -4*(-594)= 25+2376 = 2401

√D = √2401 = 49

x1 = (-5+49)/2 = 22

x1 = (-5-49)/2 = -27

-27 не натуральне число, тому х= 22

Відповідь: ці числа 22 та 27