Функцiю задано формулою y= -7х + 2. Знайдiть значення функцii, якщо значення аргументу дорiвнюе

(-5). ПОЖАЛУЙСТА, ПОМОГИТЕ! ЭТО СРОЧНО! варiанти: -3 35 37 -37

Ответы на вопрос

Отвечает Русак Аня.

Ответ:

37

Объяснение:

x=-5; y=-7x+2

y(-5)=-7*(-5)+2=35+2=37