10.Один корінь рівняння х2+6х+q =0 дорівнює -3,5. Знайдіть коєфіцієнт q.(за теоремою Вієта)


Ответы на вопрос

Отвечает Кугаевских Данил.

Ответ:

8.75

Объяснение:

x^2+6x+q=0;x_1=-3.5

за теоремою Вієта для даного рівняння:

x_1+x_2=-6;x_1x_2=q

x_2=-6-x_1=-6-(-3.5)=-2.5

q=x_1x_2=-3.5*(-2.5)=8.75