Один із коренів рівняння х2 + рх - 9 = 0 дорівнює 4,5. Чому дорівнює другий корінь .(за теоремою

Вієта)

Ответы на вопрос

Отвечает Дадонова Елизавета.

Ответ:

-2.5

Объяснение:

x^2+px-9=0; x_1=4.5

за теоеремою Вієта

x_1+x_2=-p;x_1x_2=-9

x_2=-9:x_1=-9:4.5=-2

p=-(x_1+x_2)=-(4.5+(-2))=-2.5