Один з коренів рівняння х 2 + 2b х – 3 = 0 дорівнює 3. Знайдіть значення параметра b і другий

корінь цього рівняння. помогите пж даю 15 баллов!(все которіе остались

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.

Ответ:

b = -1

x₂ = -1

Объяснение:

x² + 2bx - 3 = 0

при x = 3:

9 + 6b - 3 = 0

6b = -6

b = -1

x² - 2x - 3 = 0

D = (-2)² - 4*1*(-3) = 4 + 12 = 16

x₁ = (-b + √(D))/2a = (2 + 4)/2 = 3 (тот корень, который мы знаем)

x₂ = (-b - √(D))/2a = (2 - 4)/2 = -1 (второй корень)