Сума трьох чисел, що утворюють арифметичну прогресію, дорівнює 111. Друге більше, ніж перше, у 5

разів. Знайдіть перше число.

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Дима.

Ответ: х1+5*х1+х3=111, разности прогрессии 4*х1, тогда х3=9*х1 и х1+5*х1+9*х1=15*х1=111⇒х1=111/15=7,4.

Объяснение: