функцію задано формулою y=3x-7. Знайдіть значення аргументу,при якому значення функції дорівнює

нулю.​

Ответы на вопрос

Отвечает Устюгов Данил.

y = 3x - 7 \\ y = 0 \\ 3x - 7 = 0 \\ 3x = 7 \\ x =  \frac{7}{3}  \\ x = 2 \frac{1}{3}