Чи проходить графік функції у=5х-3 через точку А(3;9)


Ответы на вопрос

Отвечает Коробко Аксинья.

Ответ:

y= 5x-3,якщо x=3, y=9, то

9=5×3-3

9=15-3

9=12

То точка не належи графіку.

Объяснение:

Бо 9 не може дорівнювати 12