Не виконуючи побудови,знайдiть координати точок перетину графiка функцii у=-0,7х+14 з осями

координат​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Саглара.

Ответ:

А(0;14) В(20;0)

Объяснение:

Чисто моя тема.

х=0

у=0+14

у=14

А(0;14)

у=0

-0,7х+14=0

-0,7х=0-14

-0,7х=-14

х=-14*-0,7

х=20

В(20;0)