Знайдіть номер члена арифметичної прогресії, що дорівнює 3,6, якщоa1=2,4d=0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Селиверстов Кирилл.

a₁ = 2,4        d = 0,2       aₙ = 3,6

aₙ = a₁ + d(n - 1)

3,6 = 2,4 + 0,2 * (n - 1)

3,6 = 2,4 + 0,2n - 0,2

0,2n = 3,6 - 2,4 + 0,2

0,2n = 5,8

n = 29

Ответ : a₂₉ = 3,6