Знайдіть значення аргументу при цьому значення функції y=x(x-3) якщо його значення -2;0;10​


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Аня.

Відповідь:

Пояснення:

1). -2=x(x-3)

-2=x^2-3x

x^2-3x+2=0

1. x=2 2. x=1

2). 0=x(x-3)

1. x=3 2. x=0

3). 10=x(x-3)

x^2-3x-10=0

1. x=5 2. x=-2