Визнач, чи є подані рівняння рівносильними1)7-6x=-3x+2 та x=4Так/ні​


Ответы на вопрос

Отвечает Темиртас Саида.

Рівняння є рівносильними, якщо вони мають однакові розв`язки.

7-6х= -3х+2

7-6*4= -3*4+2

-17≠10

Відповідь: ні