Сума двох суміжних сторін прямокутника - 17см, а його площа -70 см знайдіть сторони прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Надя.

Ответ:

10 см,  7 см

Объяснение:

Нехай одна сторона х см, друга сторона 17-х.

х(17-х)=70

17х-х²=70

х²-17х-70=0

х=10,  х=7.

Одна сторона 10 см, друга 7 см.