діагональ прямокутника дорівнює 50 см. Знайди сторони прямокутника, якщо сума двох його суміжних

сторін дорівнює 70 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Сумарокова Саша.

Объяснение:

Если одна строна=Х

Другая сторона =70-х

По теореме Пифагора

50^2=х^2+(70-х)^2

2500=х^2+4900-140х+х^2

2х^2-140х+2400=0

Х^2-70х+1200=0

D=(-70)^2-4×1×1200=4900-4800=100

X1=(70-10)/2=30 одна сторона

X2=(70+10)/2=40 одна сторона

Другая сторона =70-30=40

Другая сторона =70-40=30

Ответ : 40 см. 30 см