Які з пар чисел (-2;1);(1;-2);(-1;2)(2;-1) є розв'язком рівняння 2x-3y=8​

СРОЧНОООО!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Сергей.

Ответ:

1 -2

Объяснение:

2*1 -3*(-2)=2+6=8