Помогите пожалуйста! Очень срочно За перший, другий, третій, четвертий та п'ятий дні канікул

Василь вивчив 5,5,7,3 та х японських ієрогліфів відповідно. Визначте х , якщо відомо, що в середньому за день протягом цього періоду хлопець вивчав 7 ієрогліфів

Ответы на вопрос

Отвечает Кадацкий Алексей.

Ответ:

15

Объяснение:

5+5+7+3=20÷5(дней каникул)=4

7-4=3

3×5=15

5+5+7+3+15=35÷5=7

Да, у меня странные методы решения, можете не говорить

Эх и долго же Васе с такой продуктивностью прийдется иероглифы учить... Он как минимум должен знать 1945