Основи трапеції дорівнюють 12 см і 8 см . висота 160 см . знайти площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Хавкина Маша.

Ответ:

s =  \frac{12 + 8}{2}  \times 160 \\ s =  \frac{20}{2}  \times 160 \\ s = 10 \times 160 = 1600

см2