Укажіть значення аргументу,при якому фунція y=7x+1 набуває значення 15


Ответы на вопрос

Отвечает Забитов Ахет.

Ответ:

2

Объяснение:

y= 7x+1

15=7x+1

14=7x

x=14÷2

x=2

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 15=7*х+1⇒7*х=14⇒х=2.

Объяснение: