1.Монету підкидають три рази підряд. Чи можна з імовірністю 0,9 стверджувати, що орел не випаде

жодного разу? А. такБ. ні2. У гральній колоді 36 карт. Яка ймовірність того, що взяти карта буде валетом?А. Б.В.Г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Анюта.

Выпадения орла и решки равновероятны, т.е. p = q = 0,5.

Вероятность того, что орел не выпадет ни разу равна

q^3=0{,}125, поэтому утверждать нельзя.

2) В колоде только 4 карт с вальтом. Всего карт 36.

Искомая вероятность: P=\dfrac{4}{36}=\dfrac{1}{9}