1) В гральній колоді 36 карт.Яка ймовірність того,що навмання обрана карта буде а)валетом

б)бубновою2) Монету кидабть 3 рази поспіль.Чи можна стверджувати з ймовірністю 0,9, що герб не впаде всі три рази.

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинец Алла.

1) а) кількість валетів/кількість карт в колоді=4/36

б) кількість бубнових карт/кількість карт=9/36

 

 

2)а)ймовірність, що герб випаде всі 3 рази=кількість варіантів, коли  герб випаде 3 рази/загальна кількість варіантів=1/8

б) ймовірність, що герб не випаде всі 3 рази=1-а)=7/8

відповідь:ні, не можна