Яка з пар чисел є розв’язком системи рівнянь? х+у=2, х-у=1


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Степан.

х+у=2

х-у=1

2х = 3

х = 3 ÷ 2

х = 1,5

1,5 - у = 1

у = 1,5 -1

у = 0,5

Ответ: (1,5; 0,5).