Скільки кілограмів солі потрібно розчинити у воді стеля отримання 10 кг 6-го% розчину солі


Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

100% - масса раствора (6% соли + 94% воды).

1) Пропорция: 10 кг раствора - 100%

                         х кг соли - 6%

х = 10 · 6 : 100 = 0,6 кг - масса соли в растворе;

2) 10 - 0,6 = 9,4 кг - масса воды в растворе.

Вiдповiдь: 600 г солi потрiбно розчинити у 9,4 кг водi.