Розкладіть квадратний тричлен на множники: 2x^2-5x-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Якимович Яна.

2x^2-5x-3=2x^2+x-6x-3=\\=x(2x+1)-3(2x+1)=(2x+1)(x-3)