Учень купив 10 зошитів у клітинку та щоденник. За всю покупку він заплатив 126 грн. Скільки коштує

один зошит і скільки щоденник, якщо відомо, що щоденник дорожчий від зошита у 8 разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Спаривак Санёк.

Відповідь: 1 зошит коштує 7 грн, а щоденник - 56 грн.

10 зошитів — 10х

щоденник - 8х

разом: 126 грн

10х + 8х = 126

18х = 126

х = 126 : 18

х = 7 (грн) - коштував 1 зошит.

8 * 7 = 56 (грн) - коштував щоденник.