Побудуйте графік функції y = 2x -6 і знайдіть координати точок його перетину з осями координат


Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Вадим.

Побудуйте графік функції y = 2x - 6 і знайдіть координати точок його перетину з осями координат
Ответ:

y = 2x - 6

\begin{array}{|c|c|c|c|c|c|} \cline{1-6} x&-2&-1&0&1&2 \cline{6-11} y& -10&-8&-6&-4&-2 \cline{6-11} \end{array}

Точки перетину: лінія перетинає вісь y у точці (0, -6), а вісь x у точці (3, 0) (у вкладенні відмічені як A та B)

Объяснение:

Для побудови графіка функції необхідно провести лінію на координатній площині, що відповідає цій функції. Для цього потрібно вибрати кілька значень x, підставити їх у рівняння функції та знайти відповідні значення y. Потім ці значення можна використовуватиме побудови графіка. У цьому випадку ми можемо вибрати будь-які значення x, але для простоти можна вибрати від -2 до 2.

y = 2x - 6

x = -2         y = 2 * -2 - 6 = -10

x = -1          y = 2 * -1 - 6 = -8

x = 0          y = 2 * 0 - 6 = -6

x = 1           y = 2 * 1 - 6 = -4

x = 2          y = 2 * 2 - 6 = -2

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Точки перетину з осями координат знаходяться там, де лінія функції перетинає осі x та y. Коли лінія перетинає вісь x значення y дорівнює нулю. Коли лінія перетинає вісь y значення x дорівнює нулю.
__________________________________________________________

ᚨᚾᛏᛁᛋᛈᛁᚱᚨᛚᛋ

#SPJ1