СРОЧНО ТРЕБА РОЗВЯЗАТЬ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1 Швидкість катера за течією річки дорівнює

14км/год ,а проти течії -10км/год , Знайдіть власну швудкість катеру !!!!!! 2 За 2год мотоцикліст долає таку саму відстань ,що й велосепидист за 5год . Швидкість мотоцикліста на 27км/год більша за швидкість велосипедиста. Знайти швидкість кожного з них.....

Ответы на вопрос

Отвечает Андреянов Костя.

Ответ:1) 14-10=4(км/год) - власна швидкість катера

2) 2(27+х)=3х

54+2х=3х

2х-3х=-54

-х=-54

х=54

Швидкість мотоцикліста - 27+х=27+54=81(км/год)

Швидкість велосипедиста - х=54(км/год)

Объяснение:


Отвечает Уалигазинов Мади.

Ответ:

15 разделить на 6 ответ