Відомо що пара (-1; у) є розв'язком рівняння 2х+3у= -12 Знайдіть значеня у


Ответы на вопрос

Отвечает Пось Иван.

Ответу = -10/3

Объяснение:

2*-1+3у=-12

у= -10/3