Цифри 1,2,3...25. Скільки 3-ьох значний чисел, щоб не було одинакових?


Ответы на вопрос

Отвечает Обухов Ваня.

Ответ:

Объяснение: С₂₅³ = 25! / ((25-3)!·3!) = 25!/ (22!·3!) = 23·24·25 /6= 23·100=2300