Товарному поїзду до міста необхідно проїхати 70 км. Відправлення поїзда затрималося на 4 год. Щоб

приїхати до міста вчасно, швидкість поїзда збільшили на 2 км/год. Якою мала бути початкова запланована швидкість поїзда?

Ответы на вопрос

Отвечает Кикин Тимур.

Ответ:

Ответ:5 км/ч.

Объяснение:

решается уравнением:

\frac{70}{x} -\frac{70}{x+2} =4