Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та визначте кількість його коренів: x^2 + x + 5 *


Ответы на вопрос

Отвечает Сурков Иван.

Ответ:

Объяснение:

x^2 + x + 5

x^2 + x + 5=0

а=1   b=1   c=5

D=b^2-2a*c=(1)^2-2*1*5=1-10=-9