Помогите пожалуйста! Очень срочно! Дам 20 балов! виразіть із рівняння 5х + 7у х через у і

знайдіть два які-небудь рішення цього рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Філь Віктор.

5x+6y=3\\5x=3-6y\\x=\frac{3}{5}-\frac{6y}{5}  \\y=0, x=\frac{3}{5} \\y=1, x=-\frac{3}{5}